Bitcoin Düşerken 5 Altcoin Çıldırdı: Yüzde 1.400 Yapan da Var!

Bitcoin hafta boyu yüzde 10’un üzerinde düştü, diğer büyük altcoin’ler de BTC’nin fiyat hareketini takip etti. Bu sırada, piyasa değerinden bağımsız olarak bakıldığında 5 altcoin yüzde 200’ün üzerinde yükseliş yaşadı. Yazıya başlamadan önce, söz konusu altcoin’lerin yükseldiği kadar hızlı bir şekilde düşüş yaşayabileceğini, her yatırımcının kendi araştırması doğrultusunda yatırım yapması gerektiğini belirtmek isteriz.

Diğerleri düşerken bu 5 altcoin en çok yükselişi yaşadı

coinmuhendisi.com olarak aktardığımız listenin en başında yüzde 1.400’lük yükseliş ile PAPPAY (PAPPAY) yer alıyor. Proje, yakın bir zamanda coin yakımın gerçekleştirdi. PAPPAY, internet üzerinden dijital alışverişler ve ödemeler için kullanılabilen bir kripto para birimidir. İkinci olarak Ormeus Ecosystem’e ait Ormeus Cash (OMC) yüzde 964 değer kazandı.

Üçüncü olarak, iki farklı katmanda etkileşime giren gerçek dünya verilerine dayanan bir Rent-To-Earn token konsepti olan Web3 Inu (WEB3) yüzde 345’lik bir yükseliş yaşadı. Öte yandan Alien Shiba Inu (ASHIB) yüzde 344 yükseldi. Alien Shiba Inu, üç amiral gemisi hizmet projesi üzerinde çalıştığını söylüyor: oyun kazanmak için oyun için bir NFT karakter koleksiyonu, merkezi olmayan bir borsa (DEX) ve AlienShibaInuCrew adlı bir marketplace.

Son olarak, Leonidas Token (LEONIDAS) yüzde 329’luk bir yükseliş sergiledi. Leonidas, projeyi “Güçlü ve etkileşimli bir çevrimiçi topluluk oluşturmayı amaçlıyoruz. Vizyonumuz, insanların sevdiklerine NFT tebrik kartları göndermek için kullandıkları bir platforma sahip olmaktır,” ifadeleriyle anlatıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir