Binance Bu 9 Altcoin’e Yatırım Yaptı: Listelenebilir!

Binance, Binance Labs aracılığıyla çeşitli altcoin’lere yatırım yapıyor.  Coinmühendisi.com olarak da bildirdiğimiz üzere geçtiğimiz günlerde Automata projesine yatırım yapılırken Aralık 2021’de Binance Labs, Multichain’in 60 milyon dolarlık finansman turunu yönetti. Ek olarak, şirket yakın zamanda WOO Network ve Nine Chronicles’a yatırım yaptı. Binance’in yatırım kolunun fon sunduğu projeleri genelde spot piyasada listelediği de bilindik bir şey. Peki, yatırım yapılan ancak borsada henüz listelenmeyen projeler hangileri? Listeyi sunmadan önce, bu projelerin kesin olarak listeleneceğinin herhangi bir garantisi olmadığının altını çizmek isteriz.

İşte Binance Labs’in yatırım yaptığı, ancak henüz borsada listelenmeyen projeler

Binance Labs, Binance’in risk sermayesi kolu ve kuluçka (inkübasyon) merkezidir. Borsanın bu platformunun yatırım yaptığı projelerin altcoin’leri, borsada listelenme eğiliminde oluyor. Ancak bazıları henüz borsada listelenmemiş durumda. Bunlardan bazıları şu şekilde:

  • Xend Finance (XEND): Xend Finance, geleneksel kredi birliklerinden ilham alan Blockchain tabanlı bir DeFi platformudur.
  • Biswap (BSW): Biswap (BSW), BNB Chain üzerindeki BEP-20 tokenleri için merkezi olmayan bir borsadır (DEX).
  • StarSharks (SSS): StarSharks (SSS), kendisini GameFi olarak değil, “Content-Fi” olarak gören “topluluk odaklı bir köpekbalığı metaverse”üdür.
  • HOPR (HOPR): HOPR, küresel ölçekte veri ve gizlilik sorunlarını çözmeyi amaçlayan Blockchain tabanlı bir protokoldür.
  • Math Wallet (MATH): MATH, Math Wallet, MATH VPOS Pool, Math DApp Store, MathStaking, MathPay ve MathChain dahil olmak üzere çeşitli uygulamaları birleştiren bir kripto platformudur.
  • Cere Network (CERE): Cere Network, Blockchain ağları arasında zincirler arası birlikte çalışabilirlik vizyonuyla birleşen bir projedir.
  • Covalent (CQT): Covalent, yüz milyarlarca veri noktasından anlam yaratmak için büyük veri teknolojilerinden yararlanır.
  • Mobile Coin (MOB): MobileCoin, mobil cihazlar gibi normal kaynak kısıtlı ortamlarda konuşlandırılabilir ve gizlilik ve güvenlik ile birlikte basit bir kullanıcı deneyimi sunmak üzere tasarlanmıştır.
  • Refinable (FINE): Refinable, içerik oluşturuculara kendi NFT’lerini oluşturmalarını sağlayacak bir “NFT merkezi” olmak istiyor
  • Numbers Protocol (NUM): Numbers Protocol, Web 3.0 için yeni merkezi olmayan fotoğraf ağını oluşturur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.