Binance Bu 6 Altcoin İçin Önemli Duyurular Yaptı!

İşlem hacmiyle dünyanın en büyük kripto para birimi borsası olan Binance, bugün 6 altcoin’e yönelik çeşitli duyurular yaptı. İşte detaylar…

Binance, Project Galaxy için 2 yeni duyuru yaptı

Coinmuhendisi.com olarak da bildirdiğimiz üzere piyasaya yeni sürülen Project Galaxy (GAL) tokenı için Binance, yeni duyurularda bulundu. Uygun GAL spot ticaret çiftlerinde (alış ve satışlar) en az 50 GAL net depozito biriktiren veya en az 35 GAL işlem yapan, GAL tanıtım makalesini okumayı bitiren ve etkinlik döneminde teste giren tüm kullanıcılar, GAL token olarak 60.000 dolarlık ödül havuzunu paylaşacak.

Ödüller, tüm nitelikli kullanıcılar tarafından doğru olarak yanıtlanan tüm soruların oranı olarak toplam doğru yanıtlanan soru sayısına göre dağıtılacak. En az 20 GAL kazananlara ise 15.000 dolarlık ödül sağlanacak. Öte yandan, borsa, 6 Mayıs 2022, Türkiye saati ile 13’te GAL/EUR ve GAL/TRY işlem çiftleri için ticareti açtı. EUR ve TL yasal para birimleridir ve herhangi bir kripto para birimini temsil etmez.

Borsada 2 kampanya sonlandı

Borsanın diğer duyurularına göre WOO vadeli işlemler ticaret turnuvası ve Paskalya topla ve kazan promosyonunu sonlandırdı. Kullanıcılar WOO Vadeli İşlemler Ticaret Turnuvasından token ödülleri için kullanıcılar, Hesap Merkezi > Cüzdan > Dağıtım’ı seçerek ödüllerini görebilirler.

Paskalya Topla ve Kazan Promosyonundan hediye kartı ödülleri için, kazananların benzersiz bir Binance Hediye Kartı kullanım kodu içeren bir e-posta almış olmaları ve hediye kartlarını borsanın uygulaması veya Web Sitesinden talep edebilmeleri gerekir. Binance App ile kullanmak için ana sayfa > Profil > Hediye Kartı’nı ziyaret edebilirsiniz.

Dego Finance (DEGO) için sözleşme değişimi sonlandı

Borsa, Dego Finance (DEGO) ERC20 ve BEP20 sözleşme takasını tamamladı. DEGO (ERC20 ve BEP20) için para yatırma ve çekme işlemleri artık açık. Aşağıda ise bu konuya yönelik önemli maddeler bulunuyor:

  • Yeni DEGO (ERC20) akıllı sözleşme adresi: 0x3da932456d082cba208feb0b096d49b202bf89c8
  • Yeni DEGO (BEP20) akıllı sözleşme adresi: 0x3Da932456D082CBa208FEB0B096d49b202Bf89c8
  • Eski DEGO (ERC20 ve BEP20) için para yatırma ve çekme işlemleri artık desteklenmeyecek

Binance, teminat varlığı olarak Algorand (ALGO) ve ENS’i ekliyor

Borsa, Binance Loans  (Krediler) platformunda teminat varlıkları olarak ALGO ve ENS’yi ekledi. Binance Kredileri, desteklenen kripto varlıkları, faiz oranları, teminat varlıkları ve piyasa koşullarına ve dahili risk yönetimine bağlı olarak maksimum ödünç verilebilir limitler için çok çeşitli seçenekler sunar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir