Balinalar Çantalarını Bu Altcoin ile Dolduruyor: Dev Uyanıyor!

Santiment verilerine göre, 10.000 ila 1 milyon Litecoin (LTC) tokeni tutan balina adresleri, son 15 haftada veya yaklaşık dört ayda toplam arzın %5’ini biriktirdi. On-chain analizler, bu serinin 2017’den bu yana en uzun olduğunu ve altcoin için yaşam belirtilerine işaret ettiğini belirtiyor. Ayrıntılar için coinmuhendisi.com okumaya devam ediniz.

Verilere göre balinalar, altcoin projesini düşük fiyattan topluyor

Litecoin, 10 Kasım’da 302 dolarda zirveye çıktığından beri istikrarlı bir şekilde düştü. Fiyat düşüşü, LTC’yi 10 Ocak’ta 131,50 dolar ile en düşük seviyelerine getirdi ve ardından hafif bir toparlanma yaşandı. Veriler, bir ay süren düşüş sürecinde, balinaların çantalarını doldurup düşük fiyattan biriktirdiğini gösteriyor.

Yazının yazıldığı sıralarda Litecoin, gün içinde %2,14 düşüşle 135,90 dolardan işlem görüyordu. Mevcut fiyatıyla LTC, 10 Mayıs 2021’de ulaşılan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 412 dolardan %67,09 aşağıda bulunuyor. CoinMarketCap’e sıralamasına göre Litecoin, son düşüşlerinin ardından şu anda 23. sırada yer alıyor.

Bu arada MimbleWimble yakında kullanıma sunulabilir. Litecoin, en az Eylül 2019’dan beri MimbleWimble (MW) üzerinde çalışıyor. Bir zamanlar çok fazla ilgi varken, bu NFT’lerin ve DeFi’nin popülaritesinden bu yana değişti. Eylül 2020’de, ilk MW test ağı aylarca bekledikten sonra başlatıldı. Ancak, proje tekrarlanan gecikmeler nedeniyle engellendi. Litecoin Vakfı’nın yaratıcı direktörü Robbie Coleman, MW’nin ‘şu anda son kod incelemesinde’ olduğunu belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir