Avacado Guild

Avacado Guild DAO Platformu

Avacado Guild Nedir

Avacado Guild Topluluğu, topluluktaki insanlara Play2Earn ve DEFİ firmalarını keşfetmeyi,oyunlarda toplulukça hareket etmeyi öğretmektedir. Avacado Guild farklı metaverse oyunlarını topluluklarındaki insanlara öğretmeyi ve buradan para kazandırmayı,kendilerine özel NFT’lerini oyunlara entegre etmeyi ve topluluktaki insanlara vermeyi amaçlamaktadır.Topluluk şimdiden 10.000 üstünde kullanıcıya ulaştı bile.

Avacado Guild merkezi olmayan bir topluluk(DAO) oluşturmayı hedeflemektedir. Merkezi olmayan topluluk Avacado Guild şirketinin alacağı kararlarda söz sahibi olacaktır.

Avacado Guild Tokeni

Avacado Guild Tokeni, topluluktaki insanlara belirli  başarımları sonucu,oyunlarda burs programlarıyla kullanıcılara verilecektir. Merkezi olmayan organizasyonda (DAO) hangi kullanıcının ne kadar karar nüfusu olacağını belirlenmesi, projenin hibe sağlaması için tokene ihtiyaç vardır.

Şirket Aldığı Yatırım İle :

DAO üstünde:

  • Birden fazla oyun platformunda ve farklı zincirlerde NFT varlıklarına yatırım yapmak.
  • Avokado DAO NFT’lerinin oyun içinde topluluktaki kullancılara ödünç vermek
  • Avokado DAO’ya stratejik değer katacak NFT platformlarına ve projelere yatırım yapmak
  • Çekiş ve ekonomik potansiyel gösteren P2E oyunlarına doğrudan yatırım yapmak
  • Akademisyenlere ek hizmetler sağlamak için Avokado DAO portalını oyun ortakları, analitik ve DeFi protokolleriyle entegre etmeyi amaçlamaktadır.

Avacado Guild Tokeni (AVG) stake edilebilecek ve platform havuzdan stake eden kullanıcılara ödül verecektir. Aynı zamanda gelecekteki proje ve hizmetlere erişim sağlayabileceklerdir. Token farklı oyunlarla entegre edilip kullanıcıların farklı oyunlardaki başarımlarına göre burs vb. gibi destekleyici şekilde adil bir biçimde dağıtılacaktır.

Tokendan Gelen Gelirin Kullanım Dağılımı

Tokendan Gelen Gelirin Kullanım Dağılımı

Avacado Guild’in Yatırımcıları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir