Analistten Uçuk Tahmin: Bu 3 Altcoin 100x Yolunda!

Aralık ayından bu yana kırmızı tarafta işlem gören kripto para piyasasında, “Korku ve Aç Gözlülük Endeksi” 10’a kadar geriledi. Ancak kripto analisti Joe Parys, düşük değerli olduğuna inandığı 3 altcoin projesinin 100x yapabileceğini düşünüyor. Bu yazıda, tahminlerin kesinlik bulundurmadığını akılda tutarak, analist Joe Parys’in 2022 beklentilerine göz atıyoruz.

Joe Parys’in 100x beklediği 3 altcoin projesi

Bahsedeceğimiz ilk düşük değerli altcoin Polkadot (DOT), yalnızca token’lerin değil, herhangi bir veri veya varlık türünün cross chain aktarımını kolaylaştıran ve böylece Blockchain’lerin birbirleriyle birlikte çalışabilir olmasına izin veren, parçalanmış bir multi chain protokolüdür. Polkadot ayrıca, Web3 için bir temel sağlamak üzere tasarlanmıştır. Analiste göre Polkadot üzerine daha fazla proje inşa edilebilecek gerekli teknolojiyi sağlıyor. Son düzeltmede Polkadot ekosisteminin büyük ölçüde değer kaybetmesi nedeniyle, analistin 100x paketinde ilk sırada yer alıyor.

coinmuhendisi.com olarak derlediğimiz listedeki bir sonraki altcoin Shiba Inu (SHIB), Ağustos 2020’de “Ryoshi” takma adı altında anonim olarak oluşturuldu. Bir yatırımcı topluluğu, Elon Musk ve Vitalik Buterin gibi şahsiyetlerin manşetleri ve sosyal medya meme’leriyle hızla değer kazandı. Analiste göre SHIB yönelik korku maksimumda, ancak potansiyel olarak uzun vadede tersini yapıyor. Shiba’da amaç düşükten alıp yüksekten satmak ise Shiba etrafındaki hype’ın bir süredir “sönük” olduğu söylenebilir. Ayrıca çok fazla parabolik fiyat eylemi de yok. Analiste göre bunlar, birçok insanın potansiyel olarak arayabileceği giriş noktaları olabilir.

Değeri düşük olan son altcoin PancakeSwap (CAKE), kullanıcıların token alışverişinde bulunmasına, farming yoluyla likidite sağlamasına ve karşılığında pasif gelir elde etmelerine olanak tanıyan bir AMM-DeFi protokolüdür. PancakeSwap, bir likidite havuzuna karşı işlem yapmak için otomatik bir piyasa yapıcı (AMM) modeli kullanır. Bu havuzlar, fonlarını havuza yatıran ve karşılığında likidite sağlayıcı token’leri alan kullanıcılar tarafından doldurulur. Son piyasa düzeltmesinde CAKE fiyatı da derinleşti ve analiste göre yakında bir geri dönüş görebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir