Altcoin

Analistler, Yüksek Getiri Sunan Bu 4 Altcoin’de Boğa!

En iyi altcoin’ler ve meme coin’ler Shiba Inu (SHIB), Poygon (MATIC), Terra (LUNA) ve Solana (SOL), 2021’de yüksek getiri sundukları için …

single-image

En iyi altcoin’ler ve meme coin’ler Shiba Inu (SHIB), Poygon (MATIC), Terra (LUNA) ve Solana (SOL), 2021’de yüksek getiri sundukları için traderlardan yatırım akışını çekmeye devam ediyor. Analistler, 2022’de bu altcoin projeleri hakkında boğa görünümüne sahipler. Analistlerin değerlendirmelerini ve tahminlerini Kriptokoin.com okuyucuları için derledik.

Altcoin projeleri, BTC’deki düşüşe rağmen yükselmeye devam ediyor

Kısaca Kasım 2021’de, kripto piyasası kapitalizasyonu 3 trilyon doları aştı, altcoin fiyat rallisi bu dönüm noktasına katkıda bulundu. Altcoin’ler, fiyat rallisi ve on-chain aktiviteyi artırarak piyasa değerindeki ani artışı yönlendirmede kilit bir rol oynadı.

Bu arada Shiba Inu holder’larının sayısı 1.112.485’i geçti. Bu, meme coin’e yatırımcı ilgisi ve sermaye akışında bir artış anlamına geliyor. Shiba Inu’nun 2022 yol haritası, Merkezi Olmayan Otonom Organizasyonun (DAO) oluşumunu içeriyor. Bu, Shiba Inu fiyatı için bir yükseliş anlatısını körükledi. Ayrıca meme coin, 2021’de en yüksek getiriyi sunan altcoin’lerden biri. Analistler, Shiba Inu’nun 0,00003422 dolarda direnci kırmaya yakın olduğunu tahmin ediyor. Bir kripto analisti ve traderı olan army_shiba, Shiba Inu fiyatı için 0,00003557 ve 0,00003992 dolar olarak hedefler belirledi.

Terra 2022’de yavaş bir başlangıç ​​yapmış olsa da, topluluk Solana ağında UST’nin (Terra’nın logaritmik stablecoin’i) piyasaya sürülmesini planladığından, taraftarlar LUNA fiyatı konusunda yükselişte. Terra, 31 Aralık 2021’de fiyat düşüşünden toparlandı ve %11,4 kazanç elde etti. Takma adlı bir kripto para birimi analisti olan BigCheds, Terra’nın USDT’ye karşı daha fazla yükselme potansiyeli olduğuna inanıyor.

Bir kripto analisti ve traderı olan AltcoinSherpa, Solana’nın önemli bir altcoin olduğuna inanıyor. Analist, Solana’yı ikinci kez 20-25 dolar seviyesinde biriktirdi ve altcoin’i elinde tutmaya devam ediyor. Analist, Solana’nın yükseliş eğilimi ve yükseliş potansiyeli konusunda iyimser.

Yorum Yap

Your email address will not be published.

Hoşunuza Gidebilecek Gönderiler