Analistler: Bitcoin Düşerken Bu Altcoin İçin Devasa Yıl Olacak!

Blockstream analistleri Bitcoin fiyatı düşerken altcoin projesi Liquid Network (STO) için devasa bir yıl öngörüyor. Bitcoin odaklı teknoloji firması Blockstream, raporunda, BMN’nin önümüzdeki günlerde Bitfinex Menkul Kıymetler aracılığıyla bir sermaye artışı başlatacağını belirtiyor. Bu arada El Salvador, yaklaşmakta olan BTC tahvili için düzenleyici çerçevesini hazırlıyor ve Goldman Sachs kısa süre önce BTC’nin altından değer deposu veya SoV pazar payı aldığını belirtti. Ayrıntılar coinmuhendisi.com’da.

Altcoin projesi için beklentiler

Raporda ayrıca Kazakistan madencilerinin büyük bir internet kesintisinden etkilendiği ve borsadaki madencilerin “büyük CAPEX planları” açıkladığı belirtildi. Blockstream ayrıca Bitcoin’in “arka arkaya ikinci kırmızı mumu ve Kasım ayından bu yana en kötü haftalık düşüş yolunda” olduğunu belirtti. Amiral gemisi kripto para birimi, “Fed‘in beklenenden daha hızlı bir daralma ve beklenenden daha erken oran artışları için potansiyel belirtmesi nedeniyle küresel piyasalarda riske atılarak” aşağı çekildi. Blockstream’deki analistler, 2022’nin “Likit Network, STO’lar ve Bitfinex menkul kıymetleri için büyük bir yıl” olacağını düşünüyor. Geçtiğimiz hafta Bitfinex Securities, “Blockstream Mining Note’un listelenmesi için” düzenleyici onayını duyurdu.

Öte yandan geçen haftaki diğer önemli gelişmeler arasında “Goldman Sachs‘ın Bitcoin’in altından değer deposu pazar payını emmeye devam edeceğini öngören bir notu” vardı. Raporda, madencilik manşetlerine “dünyanın en büyük ikinci Bitcoin madencilik merkezi olan Kazakistan’daki internet kesintileri, küresel hash oranında mütevazı bir düşüş ve listelenen madencilerin bir başka büyük CAPEX planının öncülük ettiği” belirtildi. Blockstream raporunda, “korku ve açgözlülüğün bu hafta altı ayın en düşük seviyesine ulaştığına, ancak fonlama oranlarının hala çoğunlukla yatay olduğuna ve açıkların daha yeni toparlanmaya başladığına” dikkat çekti. Blockstream ekibi, uzun vadede, “Bitcoin’in benzersiz değer teklifinin fiyat artışını artırmaya devam ettiğini düşündüklerini, ancak kısa ve orta vadede büyük olasılıkla merkez bankacılarının kaprislerinde ve küresel risk iştahında olduğumuzu” söylüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir