Analist Uyardı: Bu Metaverse Coin’de Düşüş Tehlikesi Var!

Kripto para piyasası genelinde hissedilen düzeltici fiyat hareketleri, popüler metaverse coin projesi Axie Infinity’i (AXS) ATH seviyesinden %60 uzaklaştırdı. Hacim zayıflamaya devam ettikçe satış baskısı sürdürüluyor. AXS, mum gövdeleri ve Tenkan-Sen arasında önemli boşluklar yaratmaya devam ederse, tecrübeli analist Jonathan Morgan’a göre bir sıçrama beklenebilir.

Metaverse coin AXS fiyatı 70 dolarda geçici destek buluyor

coinmuhendisi.com olarak analizlerini paylaştığımız Jonathan Morgan’a göre AXS fiyatı trend yönünü belirlemeden önce birkaç gün konsolide olabilir. Hacim Profilindeki 70 dolardaki en büyük ikinci yüksek hacimli düğüm, AXS için bir destek bölgesi oluşturdu, ancak bunun daha fazla satış baskısını durdurmak için yeterli olup olmadığı görülüyor. Analiste göre günlük mum çubuklarının gövdeleri ile Tenkan-Sen arasındaki boşluklar, Axie Infinity fiyatının ne kadar düşebileceğini geçici olarak sınırlayabilir, ancak bu, başka bir düşüş başlamadan önce sadece bir duraklama olabilir.

Hacim Profili, Axie Infinity fiyatının bir sonraki birincil destek bölgesini bulması beklenen 65 ila 50 dolar arasında önemli ölçüde inceliyor. 50 dolarlık değer alanı birkaç nedenden dolayı hayati önem taşıyor. İlk olarak, önemli bir psikolojik sayıdır. İkincisi, 45 dolar ile 50 dolar arasındaki değer alanı arasında yüksek hacimli bir düğüm var ve üçüncüsü, en yakın Fibonacci düzeltmesi (%38.2) 46 dolarda. Son olarak, Axie Infinity fiyatı 65 doların altına düşerse, analiste göre 50 dolarlık değer alanı daha fazla düşüş momentumunu önlemelidir. Boğaların, mevcut düşüş eğilimini geçersiz kılmak için Axie Infinity fiyatını günlük Kijun-Sen’in üzerinde 95 doların üzerinde bir kapanışa yükseltmesi gerekecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir