Analist, Mart ve Haziran İçin Bitcoin Tahminlerini Paylaştı!

Analistten 2022’nin ilk yarısı için büyük Bitcoin fiyat tahmini geldi. Yaygın olarak takip edilen bir kripto analisti, Bitcoin (BTC) fiyatının bu yılın ilk yarısında fırlayacağını tahmin ediyor. Yeni bir videoda, InvestAnswers sunucusu 388.000 YouTube abonesine Bitcoin’in 2022 Mart ve Haziran ayları arasında gerçekleşmesi gereken büyük bir ralli için geciktiğini söyledi. Detaylar coinmuhendisi.com’da.

Bitcoin rallisi tahmini

2022 yılının ilk yarısında büyük bir BTC rallisi öngören analistin bu konu hakkındaki açıklamaları şu şekilde başlıyor:

Bu boğa koşusu sırasında her zaman 98.000 dolarlık Bitcoin’e ulaşacağımızı söylemiştim, [ama] bu kadar gecikeceğini bilmiyordum. Çin yasağı ve 11 hafta boyunca durgunluk arasında, ardından korkunç bir Eylül. Aralık [ayrıca] biraz berbat geçti. Her nasılsa, [Aralık] başından beri 47.000 dolar ile mıknatıs topu oynuyoruz. Hala tam olarak 47.073 dolardayız. Şimdi bu 98.000 dolara ulaşacağımıza inanıyorum… Benimseme, zincir üstü ölçümler gibi şeylere baktığımda, büyük para ilk çeyrekte geliyor. Ve ikiye katlamak Bitcoin için hiçbir şey değil… gördüğüm şu: Mart ya da Haziran sonunda bir ara…

Daha sonra sunucu, daha fazla yatırımcının MicroStrategy CEO’su Michael Saylor tarafından belirlenen standardı takip etmeye ve BTC’yi büyük miktarlarda satın almaya ve tutmaya başlayacağını tahmin ediyor. Analist şöyle diyor:

MicroStrategy, tüm BTC arzının %1’ine sahip olma hedefinden 15.000 [BTC] uzakta. Daha fazla yatırımcı takip edecek. Sürünüyorlar. Henüz onlardan haber alamadık, ancak 2022’de özellikle bu fiyat istikrarı ile çok daha fazlası takip edecek. Neredeyse eskisi kadar değişken değil.

BTC, yazı yazarken 47.741 dolardan el değiştiriyor ve bu, 30 günün en yüksek seviyesi olan 56.522 dolardan yüzde 15.5 düşüşte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir