Analist Cosmos, FTM, Harmony ve NEAR için Sıradakini Açıkladı!

Piyasa kırmızı ve birçok kriptoda düzeltme var. Ünlü bir Youtube Kanalı olan Erik Known Crypto, özellikle piyasanın çoğunluğu çok ağır bir şekilde düzeltme yaparken, bu piyasada göreceli olarak güç gösteren Fantom, Harmoy, Cosmos ve Near Protocol gibi 4 farklı altcoin projesine dikkat çekiyor. Biz de coinmuhendisi.com olarak analistin paylaşımlarını okuyucularımız için derledik.

Cosmos, FTM, ONE ve NEAR analizi

Fantom (FTM)

FTM şu anda basın zamanında 2,43 dolardan işlem görüyor. Analiste göre, yeni optimizasyonu, yaklaşık 3,2 dolar olan mevcut durumu üzerindeki herhangi bir kapanışta hala aynı. Analist, bir sonraki hedefin 5 dolar olduğunu düşünüyor.

Harmony (ONE)

Analist, ONE’nin ATH’leri test ettiğini ve 0,055 dolar civarında daha yüksek bir dip seviyesini daha kaydettiğini belirtiyor. Analiste göre yatırımcılar, uzun vadeli bir yükseliş için 0,23 doların üzerine çıkana kadar bir sonraki en düşük seviyeyi bekleyebilirler.

Analist, bu ilk geri tepmeden sonra günlük RSI’nın tamamen yükseliş kontrol bölgesine geri döneceğini ve 0,033 doların üzerinde herhangi bir günlük kapanış ile yukarı yönlü bir ayrışmaya yakın olduğunu ifade ediyor. Analiste göre, önceki fitil ATH’nin 0,4 dolarda başka bir yeniden testini görebilir ve ardından uzantıya doğru ilerleyebilir. Analist, bunun gerçekten güçlü bir fiyat hareketi olacağını düşünüyor.

Cosmos (ATOM)

Analiste göre, bir sonraki kısa vadeli günlük hedef 50 olacak. “Büyük bir onaylanma var ve bu 32 doların altında olacak” diyen analist, traderların yol boyunca ima edilen daha yüksek düşüklerle yan işlem yapmak ve beş günlük stokları iki kez kontrol etmek için bu hedefi aradıklarını belirtiyor.

Near Protocol (NEAR)

“NEAR sürekli olarak oldukça güçlü ralliler yapıyor” diyen analist, bu yükselen üçgenin, günlük kırılan 13,5 dolara yükseldiğini gösterdiğini ifade ediyor. Analiste göre, yükselen bir üçgen oluşumu 16,6 dolardayken onaylanma ve sonraki hedefler olacak. Analist, bir sonraki önemli konsolidasyonun 27 ile 30 dolar arasında olacağını belirtiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir