Altcoin

Analist: Bu Meme Coin Kaybetmeyecek! Büyük Yatırımcı Var

236 binin üzerinde Twitter takipçisi bulunan ve yaygın bir şekilde takip edilen bir analist olan “V For Kripto”, popüler meme coin Shiba Inu’ya …

single-image

236 binin üzerinde Twitter takipçisi bulunan ve yaygın bir şekilde takip edilen bir analist olan “V For Kripto”, popüler meme coin Shiba Inu’ya (SHIB) dair yorumlarda bulundu. Analist, geçtiğimiz aylar boyunca düşüş yaşayan SHIB’in yatırımcısının kaybedeceğini düşünmediğini paylaştı. Bu sırada bir balina, yüklü SHIB alımı yaptı. Coinmühendisi.com olarak tüm detayları aktarıyoruz…

V For Kripto’dan meme coin SHIB’e yönelik tweet

Twitter’da 236 binden fazla takipçisi olan analist V For Kripto, Shiba Inu’ya dikkat çekti. Analist, yakın zamanda attığı bir tweet’inde, “Shib yatırımcısının kaybedeceğini düşünmediğini” belirtti ve projenin arkasında büyük yatırımcılar olduğunu kaydetti. Şu anda muhtemelen birçok kişinin zararda olduğunu, çünkü çoğunluğun SHIB 10 katına çıktıktan sonra alım yapmaya çalıştığını belirtti. Elinde SHIB tutmayan yatırımcı sayısının az olduğunu ve uygun yerden girmeye çalıştığını aktardı.

SHIB, yazım sırasında yüzde 1.8’lik bir düşüş ile 0.00002355 dolardan el değiştiriyor. Piyasa değeri ile on beşinci sırada yer alan kripto para birimi, en son 0.00008616 dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) 28 Ekim 2021 tarihinde görmüştü. O zamandan bu yana, yüzde 72.4’ün üzerinde düşüş yaşamış durumda.

Bir balina, yüklü SHIB alımı yaptı

Bu sırada bir Ethereum (ETH) balinası, 442.6 milyar SHIB tokenını tek bir işlemde satın almak için 11.9 milyon dolar yatırım yaptı. Ardından fonu daha büyük bir cüzdana taşıdı. İşlem ilk olarak Ethereum balina izleme hizmeti WhaleStats tarafından fark edildi ve balinanın ilk defa Shiba Inu aldığını belirtti. Ancak Blockchain’deki işlemler, fonların daha sonra 100 milyon doların üzerinde varlığa sahip bir cüzdana taşındığını gösteriyor.

Bu cüzdan şu anda 47 milyon dolar değerinde SHIB kripto para birimine sahip ve SHIB’i zincirdeki en büyük yatırım yapıyor. SHIB’nin ardından Decentraland’ın MANA’sı geliyor. Balina, bu tokenda 21 milyon dolara sahip. Bunu Fantom (FTM), The Sandbox’ın SAND’ı ve ardından Ethereum takip ediyor.

Yorum Yap

Your email address will not be published.

Hoşunuza Gidebilecek Gönderiler