Analist, Bu Altcoin’e İşaret Etti: Fırsatlar Gizli! Yatırımınızı Katlayabilir

Twitter analisti ve DeFi eğitimcisi Route2FI, Terra (LUNA) ekosistemindeki yüksek potansiyelli protokollerden ve altcoin yatırımlarının nasıl ikiye katlanabileceğinde bahsediyor. Bu yazıda, Route2FI’nin LUNA, USDT ve MIM getirilerini karşılaştırdığı 7 Ocak tarihli tweet’ine göz atıyoruz.

Altcoin projesi yüksek verim elde etmek için birçok potansiyel sunuyor

Route2FI, LUNA fiyatının yükseliş eğilimini sürdüreceğini, ancak Terra ekosisteminin kişisel heyecan nedeniyle “önyargı” engeliyle karşılaşabileceğini düşünüyor. Terra ekosistemi, 2021 boyunca piyasanın en ilginç protokollerinden bazılarını sergiledi. Bunlardan ilki, %19,5’lik yıllık getirisiyle Terra’nın stablecoin’i olan UST’nin stake edilebileceği Anchor Protocol. Bu protokolle pasif gelir elde etmenin yanı sıra, teminat olarak ETH ve LUNA kullanarak bETH ve bLUNA ödünç alarak yüksek verim elde edilebiliyor. SOL ve ATOM’da protokolün yelpazesine yakın zamanda eklenecek altcoin projeleri arasında.

Terra ekosistemini daha verimli kullanmak

Elde edilen pasif getiri tekrar stake havuzlarına tahsis edilmesi durumunda, analist bu prosedürün 8-10 kez tekrarlanması halinde yatırımların ikiye katlanabileceğini hesaplıyor. Aynı zamanda uzman, bu “yield farming” tarzının içerdiği yüksek riskler konusunda uyarıyor. coinmuhendisi.com olarak aktardığımız üzere, Terra (LUNA), 2021 son çeyrek sonlarında en göz çarpan birinci katman Blockchain’lerden biri oldu. Galaxy Digital CEO’su ve deneyimli Bitcoin (BTC) savunucusu Mike Novogratz, CNBC’nin kayıt tahtasında LUNA’nın LTC’nin yerini alması gerektiğini iddia etti. Route2FI ise Anchor Protocol’ün fırsatlarının sadece LUNA’da beklemekten daha verimli olduğunu düşünüyor:

Test olarak 100 dolarla başladım, her şey yolunda gitti ve gitgide daha fazla para yatırmaya başladım. Bu yazı itibariyle, Anchor Protocol’de yaklaşık 216.000 dolarım var. Ancak her yatırımda olduğu gibi riskler de vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.