Analist, Bu Altcoin’e Gözleri Çevirdi: En Büyük Çantam!

Popüler Twitter analistlerinden Rookie (@altcoinrookie), yakından takip ettiği bir altcoin projesine gözleri çevirdi. 283 bin takipçili analist, çeşitli varlık sınıflarının ticaretini kolaylaştıran EQIFI’nin (EQX) ortaklıklarına dikkat çekiyor. Gelin, altcoin projesinin ayrıntılarına ve son fiyat hareketlerine göz atalım.

EQIFI (EQX) nedir?

EQIFI ile trader’lerin, yatırımcıların, geliştiricilerin, borsaların ve uygulama kullanıcılarının tüm dijital varlık, Blockchain ve kripto para ekosisteminde, satış yapmadan çok türdeki varlıklara karşı ödünç alabilir. Böylece, uygulamalar, bir siparişin kapanmasını beklemeden veya off chain aktivite gerektirmeden Ethereum ekosisteminde kullanım için varlıkları ödünç alabilir. Benzer şekilde, spekülatörler fırsatlarını en üst düzeye çıkarmak için kısa devre de dahil olmak üzere çeşitli ticaret teknikleri uygulayabilirken, madenciler kapsamlı bir teminat seçimine karşı borç alabilirler. Bunların dışında Eqifi platformunun 4 ana ürünü bulunuyor.

  • Sabit fiyatlı ürünler: Belirli bir gelecek tarihte hesaplanan sabit bir faiz oranından havuzlanmış kredilerdir. Kullanıcı, ETH, wBTC, stablecoin ve stablecoin’lere dönüştürülen belirli fiat para birimleri şeklinde teminat sağlar ve bunlara sabit oranların eklendiği havuzlara dönüştürülür.
  • Değişken oranlı ürünler: EQIFi, algoritmik borçlanma oranlarına sahiptir, bu da piyasayı daha canlı hale getirir ve kullanıcı etkinliğine ve talebine dayalı olarak ağdaki değişikliklere otomatik olarak yanıt verir, böylece token havuzundan borçlanma seviyelerini arttırır.
  • Faiz oranı swap’ları: Belirli bir anapara tutarına dayalı olarak gelecekteki faiz ödemelerinin bir akışının bir diğeri ile değiştirildiği bir DeFi forward sözleşmesidir.
  • Verim toplayıcı: EQIFi Yield Aggregator, önde gelen tüm harici ürün yetiştirme ürünlerinin otomatik bir toplayıcısıdır ve farming gelirini basit ve otomatik hale getirir.

Vitalik Buterin, önceki tahminlerine ve Bitcoin Cash’e yönelik bir tweet dizisi attı. Ayrıntılar coinmuhendisi.com‘da.

Altcoin EQX yeni yıla 2x ile başladı

EQX, yeni yıla %100’lük performansıyla girerken, projenin makine-insan işbirliği sağlayan HUMAN Protocol ile ortaklığı duyuruldu. Rookie’ye göre altcoin projesi piyasadaki güçlü ortaklıkları kurmaya devam ediyor. Yazım sırasında EQX %100’lük patlamasını %40 düzeltmeyle soğuturken, 30 milyon dolar piyasa değeriyle 0.4105 dolardan işlem görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.