Analist: Bu Altcoin’den Biriktiriyorum! Çünkü Fırlayabilir

Yakından takip edilen bir kripto traderı ve analisti, haftalarca süren sürekli satışlardan sonra kripto piyasalarında güçlü bir sıçrama öngörüyor ve lider altcoin projesinin toparlanmaya hazır olduğunu belirtiyor. Analistin paylaşımlarını coinmuhendisi.com okuyucuları için hazırladık.

Lider altcoin fırlamaya mı hazırlanıyor?

CredibleCrypto takma adlı analist, 293.800 Twitter takipçisine, lider altcoin Ethereum’un (ETH) birden fazla yükseliş sinyali verdiğini ve toparlanmaya hazır göründüğünü söylüyor:

3.000-3.300 dolarlık hedef bölgem vuruldu ve şu anda gelen rahatlama belirtileri görüyoruz. Hem USD hem de BTC eşleşmelerinde daha düşük TF’de birden fazla boğa ayrışması var. Mevcut seviyelerden yukarı çıkma olasılığı bence aşağılardan daha yüksek. Şimdilik 3.500 dolar (kırılımın yeniden testi) hedefleniyor.

Kaynak: CredibleCrypto / Twitter

Bitcoin’e (BTC) karşı Ethereum’a bakan kripto analisti, ETH/BTC’nin 0,07 BTC’de (2.984,04 dolar) desteğin üzerinde kalabildiği sürece genel olarak parite ve altcoin projeleri üzerinde boğa eğiliminde olduğunu söylüyor:

Burada insanlar ETH/BTC berbat görünüyor diyor ve ben sadece uzaktan bakıyorum. Birkaç ay önceki Youtube videomda ele alındığı gibi, ETH/BTC büyük bir kırılma yaşadı ve şu anda bu seviyenin üzerinde olduğumuz sürece ETH (ve altları) bu düşüşten sert geri sıçramalı. Ben biriktiriyorum.

Kaynak: CredibleCrypto / Twitter

Yazma sırasında, ETH/BTC paritesi 0.075 BTC’de (3.197,18 dolar) işlem görüyor. Analist ayrıca, piyasa katılımcıları tarafından tutulan toplam long ve short pozisyonları izleyen Bitcoin’deki son derece yüksek açık ilgiye (OI) bakıyor. Kripto analisti, piyasadaki bir sonraki aşırı kaldıracın yükselişe geçeceğini ve güçlü bir Bitcoin rallisini ateşleyeceğini tahmin ediyor:

Ya herkesin aradığı büyük OI silme olayı, daha aşağı bir hareket yerine yukarı doğru bir squeeze nedeniyle gerçekleşirse? Ağustos 2021’de 30 bin dipten çıkarken oldu. Muhtemelen bu oyunu tekrar göreceğimizi düşünün. Ayılar silinmek üzere.

Kaynak: Will Clemente / Twitter

Ağustos 2021’de Bitcoin, 37.332 dolardan ay sonuna kadar 51.900 dolara yükseldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.