Bitcoin

Analist: Bitcoin’i Unutun! Ocak’ta Bu 3 Altcoin’e Bakın

Analist Bhushan Akolkar, “Bitcoin’i unutun ve bu üç altcoin Ocak ayı için radarınızda tutun” tavsiyesinde bulunuyor. Bitcoin bir süredir baskı …

single-image

Analist Bhushan Akolkar, “Bitcoin’i unutun ve bu üç altcoin Ocak ayı için radarınızda tutun” tavsiyesinde bulunuyor. Bitcoin bir süredir baskı altında işlem görüyor. Son piyasa düzeltmesi tedirginlik yarattı ve yatırımcı duyarlılığını azalttı, ancak bu üç kripto para birimi bu ay oyunun kurallarını değiştirebilir. Detaylar coinmuhendisi.com’da.

O üç altcoin hangileri?

1. Terra’nın LUNA’sı geçen ay tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 100 dolara ulaştı ve o zamandan beri şu ana kadar %30’u düzeltti. Yazım sırasında LUNA %3 artışla 72,00 dolardan işlem görüyor. Analiste göre TerraUSD’nin hızlı büyümesine bakarsak, Terra’nın LUNA‘sında hala çok iş var. UST stablecoin, piyasa değerine göre zaten en iyi 20 kripto para birimi arasında yer alıyor.

2. Polygon (MATIC), Ethereum’daki yüksek gas ücreti nedeniyle çok fayda sağlıyor ve gelecekte de bunu yapmaya devam edecek. MATIC, geçen ay Aralık 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2.84 dolara ulaşarak en iyi performans gösterenlerden biriydi. O zamandan beri, MATIC %30’dan fazla düzeltme yaptı ve şu anda 2 doların biraz üzerinde tutuyor. Poligon, son güncellemeye göre, 0xPolygon köprüleri de Aralık ayının son haftasında 500 milyon dolarlık girişe tanık oldu. Analiste göre,  MATIC’in bu yıl ya da sadece önümüzdeki aylarda 10 dolara kadar çıkması ve ilk on kripto listesine girmesi sürpriz olmaz.

3. Chainlink (LINK), pazar trendine meydan okumak için çok çalışıyor. Aşağı yönlü piyasa baskısına rağmen, LINK yukarı doğru ilerliyor. LINK 27 dolar fiyatla %4 artışla işlem görüyor. LINK’in bu yıl bir araya gelme olasılığı, bazı önemli gelişmeler nedeniyle yüksek. Geçen yıl Chainlink, Toplam Değer Güvencesinde (TVS) 75 milyar dolarlık önemli bir dönüm noktasına ulaştı ve bu da onu DeFi ekosisteminde merkezi olmayan konsensüsün en değerli ikinci biçimi haline getirdi.

Yorum Yap

Your email address will not be published.

Hoşunuza Gidebilecek Gönderiler