Analist, 2022’de Boğa Koşusu Yapabilecek 5 Altcoin’i Duyurdu!

CryptoBusy takma adlı kripto analisti, yatırımcıların gelecekte patlayıcı bir kazanç elde etmek için göz önünde bulundurmaları gereken en iyi 5 altcoin projesini paylaşıyor. Biz de coinmuhendisi.com olarak analistin paylaşımlarını kendi anlatımıyla okuyucularımız için derledik.

Lider kripto ve boğa koşusuna hazır altcoin projeleri

Bitcoin (BTC)

Bitcoin, ana seviyeden sıçradı ve bir saatlik zaman diliminde güzel bir yapı kırılması gösterdi. Bu bir talep seviyesi ve eğer aşağı inersek, güzel bir onay görebiliriz ve ardından 45.000 ila 46.000 dolar arasındaki hedefimize kadar bir devam edebiliriz. Bu açık bir boğa trendi ve hiçbir destek gerçekten kırılmadı.

Ethereum (ETH)

Ethereum fiyatı yukarı doğru kırıldı, 3.411 dolara kadar çıktı ve ardından 3.250 dolara düştük ancak bunun daha da yükselmesi için çok fazla potansiyel var. Bir sonraki hedef çok yakında 3.800 dolar civarında, ancak piyasanın geri kalanıyla birlikte bu yükseliş ivmesini sürdürmesi gerekiyor.

THOR Chain (RUNE)

RUNE harika gidiyor ancak ayı piyasası nedeniyle fiyatı düşebilir. Satın alma bölgesi 4 veya 5 dolar civarında. Piyasa yükseliyor ve umarım RUNE’u 10 dolar civarında veya belki de 20 dolardan satarız.

Solana (SOL)

Altcoin fiyatı yükseliş trendinde ve 179 dolar civarında olacak bir sonraki hedefimize çıkmak için yükseliş bekliyoruz. Bunu kırabilirsek, Solana için 200 ila 250 dolar arasında bir yere bakabiliriz.

Terra (LUNA)

LUNA fiyatı, yapısını bozdu ve bu kilit seviyeyi 65,55 dolar aralığında gördük. Stop loss, 62,46 dolardan düşük seviyenin altında. Hedefi 99 dolar veya 100 dolar civarında ayarlayabiliriz.

Polkadot (DOT)

DOT iyi gidiyor ve düşüş trendinden çıktı. Bu bozuk yapı seviyesini 24 dolar civarında test edebiliriz. Bunu yaparsa, ilk hedef olarak yaklaşık 31 dolara kadar bir itme göreceğiz. Bu, bir sonraki tedarik hedefi seviyesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.