ABD’li Politikacıdan Bomba SHIB Tahmini: Gelecek Aylarda…

Gokhshtein Media’nın kurucusu ve eski ABD kongre adayı David Gokhshtein, Shiba Inu’nun harika bir modeli olduğuna inanıyor. Ancak, önümüzdeki 12 ayın Shiba Inu için anahtar olabileceğini düşünüyor.  Shiba Inu, Shiba ekosistemi stablecoin’i olan SHI ile birlikte SHIB: The Metaverse’in geliştirileceği layer-2 olacak Shibarium gibi yaklaşmakta olan yeni uygulamaları anlatıyor. İşte detaylar…

Shiba Inu için önemli gelişmeler var

Coinmuhendisi.com olarak daha önce de bildirdiğimiz üzere, işletmeler için Blockchain çözümleri sağlayıcısı Unification Foundation, Shibarium’un halka açık bir test ağının önümüzdeki birkaç ay içinde kısa bir süre sonra takip edilecek bir genel beta ile başlayabileceğini duyurdu. Mart ayının sonunda, Shiba Inu, toplam 100.595 arsadan oluşan Metaverse temalı “SHIB: The Metaverse”i tanıttı. Mevcut tanıtım aşaması, 36.431 parselin kilidini açmayı umuyor. @Shibainuart tarafından paylaşılan istatistiklere göre, şu ana kadar satın alınan 18.700 arsa ile mevcut arazi sahiplerinin sayısı 5.100’ün üzerinde.

Nisan ayı sonlarında Shiba Inu ekibi, DeFi projesi Ryoshi’s Vision (RYOSHI) ile işbirliği içinde yakma portalını başlattı. Şu anda, portalın faaliyete geçmesinden bu yana 25 milyardan fazla coin yakıldı. Bir katrilyon token ile başlayan SHIB, Shibburn web sitesine göre şu anda toplam arzda 589.660.931.651,466 tokena ve dolaşımda 553.076.966.457.951 tokena sahip. SHIB ordusunun ve yakma portalının yakma çabalarıyla elde edilen dolaşımdaki arzdaki azalma, SHIB’yi daha kıt hale getirmeyi ve böylece potansiyel olarak değerini artırmayı amaçlıyor.

SHIB yakımına katılanlar RYOSHI alıyor

Meme coin’in arkasındaki ekip, yakma portalı kullanıcılarının 17 Mayıs’tan itibaren her iki haftada bir RYOSHI tokenları olarak ödüller alacağını söylüyor. Yakılan SHIB tokenlarının sahipleri de tüm işlemlerin yüzde 0,49’una hak kazanıyor. Bunun yanı sıra, Shiba Inu temalı restoran Welly’s, kısa süre önce SHIB tokenlarından elde edilen gelirin belirli bir yüzdesini yakma kararını açıkladı ve böylece yakım yapan çoğunluğa katıldı. Yazım sırasında SHIB, yüzde 6.4 düşüşle 0,00002008 dolardan işlem görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir