Altcoin

ABD’li Politikacı Bu Meme Coin’den Aldı: Kârdayım ama Satmayacağım!

Kripto para birimi hype’ı oldukça gerçek. Özellikle zamanlarda ana akıma oldukça geniş bir şekilde yayılan meme coin projelerinden milyoner …

single-image

Kripto para birimi hype’ı oldukça gerçek. Özellikle zamanlarda ana akıma oldukça geniş bir şekilde yayılan meme coin projelerinden milyoner olanlara dair pek çok haber varken. Son zamanlarda, Amerika Birleşik Devletleri 2022 senato adayı Shannon Bray de, Shiba Inu’da altı haneli bir varlığı olduğunu açıkladı. coinmuhendisi.com olarak detayları aktarıyoruz…

Shannon Bray, popüler meme coin SHIB’e yatırım yaptı

Shiba Inu’nun ShibArmy olarak bilinen topluluğu, Twitter’daki en sadık ve güçlü topluluklardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Hatta ShibArmy kısa süre önce Safemoon’un en güçlü kripto topluluğu olarak seçildiği bir Twitter anketinin ardından öfkelendi. Ancak bu, birçok kişinin SHIB’e yatırım yaparak zengin olduğu gerçeğini yalanlamıyor ve bunlardan biri de ABD Senatosu adayı Shannon Bray Shannon, resmi Twitter hesabından kısa bir tweet ile Shib topluluğunu takdir etti ve aşağıdaki ifadeleri kullandı:

SHIB’i takdir ediyorum çünkü ShytoshiKusama’ya (SHIB’in yaratıcısı) inanıyorum. Başka bir token için çalışmama rağmen, en büyük varlığım SHIB’de. Sırf diğer tokenlar hakkında tweet atıyor olmam, SHIB ve ShibaArmy’ye odaklanmamı engellemiyor”

Yorumlar bölümünde, kendisine Saitama adında başka bir kripto para birimi sorulduğunda, “Hala Saitama’yı tutuyorum. Satmayacağım ama elimde sadece 3 bin dolar var. Biraz yaptım ama SHIB’de 6 hanelik yatırımım var,” ifadelerini kullandı. Shiba Inu (SHIB), yazım sırasında yüzde 1’lik bir yükseliş ile 0.00002988 dolardan işlem görüyor.

Yorum Yap

Your email address will not be published.

Hoşunuza Gidebilecek Gönderiler