Diabolo nedir?

Diabolo nedir?

Diabolo, platformun yatırımcıları için maksimum geri çekilmeler ayarlayarak sıkı risk yönetimi sunar.Test dönemlerini başarıyla geçen doğrulanmış tüccarlar sunmayı taahhüt eder. Çevrimiçi veya Diabolo’nun ticaret masasında, ticaret ve teknik analizin tüm temellerini öğretmeyi planlıyorlar. faaliyetlerini mevcut pazarların her türüne genişletecek ve herkesin benzersiz kopyalama arayüzleri geliştirmesine izin verecek geliştirme kitleri sunacak. Dcash, ticaret ücretlerinin yanı sıra staking, kullanışlı NFT kreasyonları ve diğer hizmetleri ödemenize izin veren bir yardımcı program belirtecidir.

Diabolo, eko sisteminde ticaret okulları aracılığıyla bilgi paylaşmak için yeterli yetkinliği topladı. İki ana konu öğretiyorlar: teknik analiz ve ticaret becerileri. Kurslar çevrimiçi veya Nantes ofislerinde olabilir. İki format mevcuttur: temel bilgilere odaklanan 48 saatlik bir modül veya daha derin bir yaklaşım için birkaç haftalık modüldür.

Diabolo performans sunmak istiyor, ancak risk yönetimi her şey pahasına yapılmayacak. Tüm trade pozisyonları, özellikle de aşağı yönlü pozisyonlar yakından takip edilmektedir. Politikaları basittir: bir müşterinin tüm portföyünün% 35’inden fazlasını serbest bırakmamasına izin vermeyecekler. Diabolo’da, tüccarların hepsi iyi tanımlanmış bir durum tespitini geçti ve ticaret becerileri gösterdi. Ekip, risk yöneticileri tarafından yakından yönetilmektedir ve böylece tüm stratejilerinin profesyonel bir yaklaşımını garanti ediyorlar.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.