ADA FINANCE

ADA FINANCE

ADA Finance, kullanıcılara ADAFi Ekosistemini hangi ağda çalıştıracaklarını seçme özgürlüğü vermek için paralel olarak her iki blok zincirinde de gelişir.

ADA Finance bir DeFi ekosistemidir.Kullanıcıların inşa etmesine izin vererek DeFi endüstrisine yenilik, ağ ve kullanıcı etkinliğini ödüllendiren bir tavsiye ağı, adrese ulaşmaya dayalı bir sevk sistemi aracılığıyla kilometre taşlarını yerine oturtuyor.ADAFi Swap, ADA Finance’te eşler arası kredi tekliflerinden marj, pasif için yeni bir yatırım fırsatı getiren ADAFi DAO Programı ile kazançlar sağlar.

Gelişmekte olan iki projeye DeFi inovasyonu sunmaktır.Ekosistemler, Cardano ve Avalanche’ı, geliştirerek paralel olarak çapraz çift zincir bloklar üzerine işler.ADA Finans, Bir Yönlendirme Programı tanıtıyor, Adres Dönüm Noktası Ödülleri,bir platformun büyümesini ve kullanıcıyı en üst düzeye çıkarmak için DAO Programı aktiviteye dayalı ödüller sunuyor.DAO Programı ile türevler sunarak ADAFi Swap’ta merkezi olmayan yaklaşım, ADA Finance üzerinde manipüle edilmiş tasfiye olaylarına karşı koymayı amaçlamaktadır. Misyonları yenilikçi ve şeffaf pasif kazanç fırsatları yaratmaktır. ADA Finans kripto endüstrisinde güven ve şeffaflık sağlıyacağına inanıyor.

ADA Finance, en ödüllendirici DeFi özelliklerini birleştirerek kullanıcıların pasif bir gelir elde etmesi için birden fazla fırsat sunuyor;

-Staking: %20 ye kadar APR sağlıyor.

-Farming: Ödül havuzunda yerinizi almak için likidite puanlarınızı bekliyor.

-Kredi: ADAFİ takasında yem marjı talepleri ve günlük %2 ye kadar kazanma fırstaları vaad ediliyor.

-ADAFİ Ödünç Verme: ADAFİ’lerinizi ödünç vererek pasif gelir elde edebiliyorsunuz

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir