ARK

ARK

ARK projesinin temel misyonu, sisteme girişin önündeki engelleri ortadan kaldırmaktır.Karmaşık teknolojinin oluşturduğu blok zinciri alanına kullanıcı dostu bir ortam sağlayarak Web 3.0’ın açık ağına iletişim katmanı getirmeyi planlıyorlar.ARK ihtiyaç doğrultusun da sofistike, merkezi olmayan, uygulama merkezli blok zincir projesidir. ARK Core koduyla oluşturulmuş blok zincirler, yardımcı köprü zincirlerini çağırabilir, birbirine bağlanabilir veya bağımsız çalışabilir. Son derece uyarlanabilir belirli ihtiyaçlara göre,köprü zincirleri,kullanıcıların veri alışverişinde bulunmasına, işi büyütmesine olanak tanır modeller ve yeni kullanım örnekleri geliştirir.

Mevcut hype odaklı blockchain ortamında ARK, başvurmak isteyen bireyler, gruplar ve işletmeler için bir işaret verip hem bireysel hedeflerine ulaşmak hem de etkilemek için blockchain teknolojisinin yerel topluluklarında değişiklik gösteriyor.

ARK’ın benzersiz basit teknolojisi,neredeyse herkesin bağımsız olarak oluşturmasına ve dağıtmasına olanak tanır ve herhangi bir kullanım durumu için blok zincirleri kullanır.Bu yeni oluşturulan blok zincirler ARK SmartBridge ile birlikte çalışma yeteneğine sahip teknolojiyi ortaya koyar.

ARK ayrıca ARK Logic ile akıllı sözleşmeleri yeniden düzenliyor.Özel işlem türleri, şablonlar,eklentiler… ARK Logic, kullanıcılara güvenlik, uyarlanabilirlik ve ölçeklenebilirlik sunuyor En önemlisi ARK Ekosistemi, büyüyen bir uluslararası geliştiriciler topluluğunu teşvik ediyor, düğüm operatörleri, blok zincirleri, işletmeler ve meraklılar olarak takipçilerini projlerine bekliyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir