3 Kez Bilen Analist: Bitcoin ve Bu 2 Altcoin Sıçrayacak!

Bloomberg Intelligence analisti Mike McGlone, önde gelen bazı kripto para birimlerinin yıl sonuna kadar diğer emtia varlıklarından daha iyi performans göstereceğini söylüyor. McGlone Bitcoin, Solana ve Ethereum’dan bahsediyor. İşte detaylar…

Mike McGlone: Bitcoin, SOL ve ETH yükselişe devam edecek

Scott Melker podcast’indeki yeni bir röportajda McGlone, önde gelen kripto para birimi Bitcoin (BTC), en iyi akıllı sözleşme platformu Ethereum (ETH) ve ETH rakibi Solana’nın (SOL) ABD borsası daha da düştüğünde yükseliş trendine devam edeceğini söyledi. Hisse senedi piyasasında daha dramatik bir düzeltmenin ABD Merkez Bankası’nın (FED) parasal sıkılaştırma konusundaki ayarını değiştirmeye zorlayacağını ve bunun ardından kripto para birimleri gibi riskli varlıklarda boğa koşularını tetikleyeceğini söylüyor. Uzman, aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

Şu anda kriptoları temelde gerileme dalgasında bir piyon olarak görüyorum. Fed, borsaya kadar çene çalmaya devam edecek. Sonra borsa o kadar düşecek ki ABD Merkez Bankası duraklayacak. İşte o zaman zaten neler olduğunu göreceğimizi düşünüyorum. Bitcoin, Ethereum ve diğerlerini bilmiyorum, belki Solana, performans trendlerini sürdürecekler ve şimdiden iyi bir iş çıkardılar.

Kripto para birimleri için dip indikatörü nedir?

Coinmuhendisi.com olarak daha önce de bildirdiğimiz üzere öncü kripto para BTC’nin fiyatında 6.000 dolar, 12.000 dolar ve 50.000 dolarlık seviyeleri doğru tahmin etmiş olan McGlone, Federal fon vadeli işlem oranının kripto piyasası için bir “alt gösterge” olarak hareket edebileceğine inandığını söyledi. Analist, yatırımcıların Fed fon vadeli işlemlerinde en üst düzeyde temkinli olduklarında, duyarlılıkta dönüşümün gerçekleşebileceğini söylüyor. Analist, aşağıdakileri söylüyor:

Benim ana temam, Bitcoin (BTC) ve kriptolar için iyi bir dip gösterge istiyorsanız, Fed fon vadeli işlemlerine bakabilirsiniz… Piyasanın Fed’in bundan bir yıl sonra yapmasını beklediği şey bu. Şu anda, yüzde 3 veya daha fazla bir seviyeden fiyatlandırılıyor ve gerçek oranı yüzde 1. Bu ileriye dönük beklenti dibe vurmaya başladığında, Bitcoin’in dibe vuracağını düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir