Altcoin

2 Analist, Bu 4 Altcoin’e Gözleri Çevirdi: Rekor Yükselebilir!

Popüler kripto para analistleri Credible ve Cred, yükseliş bekledikleri 4 altcoin projesine dair teknik seviyeleri paylaştı. Bu yazıda, CRV, ATOM …

single-image

Popüler kripto para analistleri Credible ve Cred, yükseliş bekledikleri 4 altcoin projesine dair teknik seviyeleri paylaştı. Bu yazıda, CRV, ATOM, ONE ve HBAR için analistlerin tahminlerini alalım.

Credible, VRC ve HBAR analizlerini paylaşıyor

Credible lakaplı Twitter analisti, 289.800 Twitter takipçisine, merkezi olmayan borsa Curve Finance’in (CRV), 6 dolar civarında kilit bir direnç alanı çıkardıktan sonra güçlü göründüğünü söylüyor:

Cari fiyatlarla CRV, bence şu anda piyasadaki en asimetrik risk-ödül oranına sahip. Tabloların, temel bilgilerin ve fiyatın takdir edilmesini beklerken %50 Nisan kazanma yeteneğinin bir kombinasyonu, bu alanda bulunması inanılmaz derecede zor bir şeydir. CRV, hedef bölgemde yükseldikten sonra düşüşten tamamen kurtuldu. Yakında fiyat keşfinde olacağız. Çift hanelerde görüşmek üzere…

Credible ayrıca, merkezi olmayan kamu ağı Hedera Hashgraph’ı (HBAR) yakından takip ediyor. Kripto analistine göre, HBAR şu anki 0,32 dolar fiyatından en az %25 artışa hazırlanıyor:

HBAR harika görünüyor. Yaklaşık iki hafta önce ilk işaretlediğim destek bölgesinden güzel bir şekilde çıktık. O tweet’te söylediğim gibi, beklentim bu yardım rallisinde 0,40+ dolara doğru gidiyoruz.

Altcoin analisti, Cosmos’dan (ATOM) neden yükseliş beklediğini detaylandırıyor

Bir diğer Twitter analisti “Cred”, Solana (SOL), Terra (LUNA) ve Avalanche (AVAX) gibi birinci katman Blockchain’lerin meşaleyi Cosmos’a (ATOM) devredebileceğini düşünüyor:

Altcoin ülkesinde hala Layer-1 sezonu ve piyasa şimdiden SOL-LUNA-AVAX’tan sıkılmaya başladı. En güçlü varis ATOM’dur. Özellikle cross chain staking ve Blockchain’ler arası iletişim protokolüne dayanan Cosmos için temel odaklı bir argüman yapabiliriz.

Analist, hem dolar çiftinde hem de Bitcoin çiftinde olmak üzere ATOM’da izlenmesi gereken birkaç kilit seviye belirtiyor:

Tekniklere gelince, BTC ve USD çiftleri kilit direnç seviyelerinin üzerinde. Cosmos, BTC çiftinde 0.00076 (35.18 dolar) kadar güçlü görünüyor ve USD çiftinde 28 dolar destek olarak bozulmamış durumda.

Sırada Harmony (ONE) var. Cred, ONE’ın rallilere hazır olduğunu söylüyor:

Cosmos ile aynı kurallar geçerlidir. Yani, piyasa her iki çiftte de teknik bir kırılma oluşturuyor gibi görünüyor.

Yorum Yap

Your email address will not be published.

Hoşunuza Gidebilecek Gönderiler