2 Analist, Bu 4 Altcoin’e Dikkat Çekti: Çılgınca Artabilir!

Yakından takip edilen 2 analist Solana (SOL), Fantom (FTM), Ethereum (ETH) ve Near (NEAR) için teknik analizlerini paylaştı. Altcoin analistleri olası bir ralli koşunda takip edilebilecek kritik seviyeleri belirliyor. İşte ayrıntılar…

Analist Solana (SOL) için 700 dolar beklentilerini paylaştı

Yeni bir Youtube yayınında, finansal eğitim kanalı InvestAnswers sunucusu, Solana’nın (SOL) önümüzdeki altı aylık rotasını çizdi. Analist SOL analizlerine fiyat tahminlerini de paylaşıyor:

400 dolar veya 450 dolar göreceğimizden oldukça eminim. Piyasa çılgına dönerse, 700 dolara kadar çıkabilir…Haziran ayına kadar önümüzdeki bir veya iki çeyrekte çok fazla faaliyet olmasını bekliyorum.

Analist ayrıca, önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum (ETH) için giriş noktalarını belirliyor:

Dip seviyeleri seçin. Ethereum’da 3.500 doların harika bir fiyat olduğunu düşünüyorum. 29 Aralık’ta 3.500 dolardan düştük…Bu, Ethereum’un son derece iyi bir değer olduğuna inandığım bir yer çünkü önümüzdeki yıl içinde potansiyel olarak 3 kat artacak, özellikle de ETH 2.0’ın piyasaya sürülmesiyle çok deflasyonist bir hal aldığında.

  • Serenity olarak da bilinen Ethereum 2.0, ağın hızını ve ölçeklenebilirliğini artırmaya odaklanan yaklaşan bir yükseltmedir.

Cantering Clark, radarındaki 2 altcoin projesini paylaştı

coinmuhendisi.com olarak analizlerini paylaştığımız Cantering Clark, FTM’nin fiyat hareketinin, geçen ayki kontrol noktasında olduğu için ekstra güçlü göründüğünü söylüyor:

Günlük gerçekleşen geçiş. Şu anda önceki ayın VWAP (hacim ağırlıklı ortalama fiyatı) ve POC (kontrol noktası) ile işlem görüyor.

Cantering Clark, son zamanlarda yakından takip ettiği bir altcoin projesini daha paylaşıyor. Analiste göre, Near büyük kazançlar elde etmeye hazırlanıyor ve rallileri yakalamak için şu anki 17,00 dolar fiyatının neredeyse %30 altında alım emri vermeye hazır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir